“Kur të ftojnë në seks treshe…”, modelja që tradhtoi Maluman me Neymar në dilemë - Bota Sot
“Kur të ftojnë në seks treshe…”, modelja që tradhtoi Maluman me Neymar në dilemë

Mediale Vip

“Kur të ftojnë në seks treshe…”, modelja që tradhtoi Maluman me Neymar në dilemë

Më: 8 prill 2020 Në ora: 10:39
Natalia Barulich dhe Maluma

Modelja Natalia Barulich mori vëmendje të madhe për lidhjen e saj të dashurisë me këngëtarin Maluma. Romancës së tyre i erdhi fundi pasi modelja e tradhtoi me futbollistin Neymar Jr, me të cilin është ende në lidhje.

Së fundmi, 28-vjecare habiti me deklaratën për marrëdhënie seksuale treshe. Ajo publikoi një fotografi në Instastory ku shkruhej: “Kur të ftojnë në seks treshe dhe ti nuk je e sigurt çfarë duhet të bësh gjatë aktit”.

Ajo këtë shprehje e ka shoqëruar me një emoji duke qarë, por nuk dihet nëse ka lidhje me jetën e saj personale.

Romanca e Natalia me Neymar u konfirmua kur i uronte përvjetorin me një fotografi pranë tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat