Këtë e konsideron arritjen e saj më të madhe Vesa Luma - Bota Sot
Këtë e konsideron arritjen e saj më të madhe Vesa Luma

Mediale Vip

Këtë e konsideron arritjen e saj më të madhe Vesa Luma

Më: 28 maj 2020 Në ora: 20:30
Vesa Luma

Vesa Luma ka kujtuar me emocion ditën e lindjes së djalit.

Më 29 maj të vitit 2016, Vesa Luma mori epitetin nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Lianin e vogël.

Ajo ka filluar përgatitjet për t’ia festuar ditëlindjen e katërt Lianit, ndërsa në rrjete sociale i bëri dedikim emoicionues.

Teksa ndau disa imazhe nga momenti kur djali i saj erdhi në jetë, Vesa thotë se ai ishte momenti më i bukur në jetën e saj.

“Momenti më i mirë në jetën time! Arritja ime më e madhe dhe arsyeja e jetës time”, ka shkruar ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat