Këngëtarja shqiptare: Dua një nga këto ndejat, pas gjithë kësaj - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare: Dua një nga këto ndejat, pas gjithë kësaj

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare: Dua një nga këto ndejat, pas gjithë kësaj

Më: 28 maj 2020 Në ora: 21:11
Dan Bilzerian

Ajo thotë se dëshiron një ndejë si të Dan Bilzerian.

Dan Bilzerian njihet për jetën luksoze që bën dhe që pothuajse në secilën paraqitje është i rrethuar me shumë vajza.

Ai vazhdimisht publikon video nga ndejat që i bën në vende të ndryshme, i shoqëruar nga femra joshëse.

Një prej këtyre videove, e ndau me ndjekësit këngëtarja Baby G, e cila thotë se dëshiron një ndejë të tillë kur të përfundojë pandemia.

“Dua një nga këto ndejat, kur të përfundon e gjithë kjo”, ka shkruar ajo sipër videos nga festa e Bilzerian e organizoi për “Halloween”.

Kujtojmë se Baby G ka përfunduar këngën e re, të cilën pritet ta publikojë shumë shpejt.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat