Kylie Jenner reagon pas pretendimit të “Forbes” se gënjeu për statusin miliardere - Bota Sot
Kylie Jenner reagon pas pretendimit të “Forbes” se gënjeu për statusin miliardere

Mediale Vip

Kylie Jenner reagon pas pretendimit të “Forbes” se gënjeu për statusin miliardere

Më: 29 maj 2020 Në ora: 19:31
Kylie Jenner

Kylie ka reaguar pas lajmit se gënjeu për të marrë statusin miliardere.

Prestigjiozja “Forbes” ka njoftuar se Kylie Jenner ka gënjyer për shifrat e ndërmarrjeve si dhe falsifikoi taksat.

Pak muaj pasi u shpall për herë të dytë me radhë miliarderja më e re nga “Forbes”, Kylie del se nuk është e tillë.

“Forbes” e akuzon atë se gënjeu për shifrat e ndërmarrjeve si dhe falsifikoi dokumentat e tatimeve, vetëm që t’i takonte ky status.

Pas lajmit ‘shokues’, ka reaguar vet Jenner, e cila as nuk e mohoi dhe as nuk e pohoi një gjë të tillë, por thotë se ka gjëra të tjera me të cilat duhet të merren të tjerët sesa me pasurinë e saj.

“Mund të numëroj listën me 100 gjëra më të rëndësishme tani sesa me fiksimin se sa para kam unë”, ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat