Afërdita dhe Jakub festojnë përvjetorin në një vend të veçantë për ta - Bota Sot
Afërdita dhe Jakub festojnë përvjetorin në një vend të veçantë për ta

Mediale Vip

Afërdita dhe Jakub festojnë përvjetorin në një vend të veçantë për ta

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 19:23
Afërdita dhe Jakub

Afërdita dhe Jakub festojnë dyvjetorin e martesës.

Afërdita Dreshaj dhe Jalub Kindl, dy vite më parë kurorëzuan dashurinë me martesë në Miami.

Për të festuar përvjetorin e martesës, çifti udhëtuan sërish për në Miami, madje shkruan në të njëjtin hotel ku ishin kurorëzuar.

Nuk kanë munguar fotografitë dhe videot e shumta që këngëtarja i ndau me ndjekësit në rrjete sociale.

“Ne u martuam dy vite më parë në këtë hotel, kështu që erdhëm ta festojmë përvjetorin këtu”, shkruan ajo në një postim.

Dyshja po e shijojnë në maksimum motin e ngrohtë në hotelin luksoz ku po qëndrojnë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat