Afërdita Dreshaj duket joshëse në fustanin e kuq, bashkëshorti nuk mund t’i rezistoj të pasmeve të saj - Bota Sot
Afërdita Dreshaj duket joshëse në fustanin e kuq, bashkëshorti nuk mund t’i rezistoj të pasmeve të saj

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj duket joshëse në fustanin e kuq, bashkëshorti nuk mund t’i rezistoj të pasmeve të saj

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 11:55
Aferdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj dhe hokeisti Jakub Kindl kanë filluar pushimet në Miami.

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl njësoj si vitin e kaluar kanë zgjedhur Miamin si vendin ideal për t’i bërë pushimet.

Modelja shqiptare është duke ndarë video dhe imazhe nga pushimi i tyre, dhe në videon e fundit ajo shfaqet tejet atraktive me veshjen e zgjedhur.

Bukuroshja fillon ta xhirojë veten para pasqyrës dhe nga pas i vjen bashkëshorti i cili nuk mundi t’i rezistoj të pasmeve të saj dhe fillon të luaj me to.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat