Butrint Imeri lansoi këngën e re - Bota Sot
Butrint Imeri lansoi këngën e re

Mediale Vip

Butrint Imeri lansoi këngën e re

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 14:12
Butrint Imeri

Këngëtari Butrint Imeri ka lansuar sot këngën e tij më të re, “Si përpara”

E paralajmëruar edhe më parë si një hit veror, kënga është e një stili tipik veror dhe ka një videoklip interesant me vlera të larta.

Butrinti në një postim të bërë dje në InstaStory kishte paralajmëruar se kjo nuk do të jetë kënga e vetme këtë verë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat