Big Bang bëhet baba për herë të parë - Bota Sot
Big Bang bëhet baba për herë të parë

Mediale Vip

Big Bang bëhet baba për herë të parë

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 16:08
Big Bang

Producenti Arbër Gjikolli, i njohur si Big Bang Beats është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij, Blerina Bokshi, kanë mirëpritur në jetë një djalë.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur nëna e producentit, Lirije Gjikolli, e cila ka publikuar një fotografi të nipit të porsalindur në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prap Gjyshe❤🤗🤗Titani ❤

A post shared by Lirije Gjikolli (@lirije_gjikolli) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat