Biznesmen e zeshkan i pashëm, më në fund zbulohet i dashuri i Liberta Spahiut - Bota Sot
Biznesmen e zeshkan i pashëm, më në fund zbulohet i dashuri i Liberta Spahiut

Mediale Vip

Biznesmen e zeshkan i pashëm, më në fund zbulohet i dashuri i Liberta Spahiut

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 14:00
Liberta Spahiu

Zbulohet i dashuri biznesmen dhe zeshkan i Liberta Spahiut.

Liberta Spahiu, si një nga moderatoret më të dashura në Kosovë vihet shpesh në qender të mediave rozë, sa i perket jetës së saj private. Mirëpo ajo ka zgjedhur të jetë hermetike rreth jetës së saj private.

Prej kohesh Liberta ka nisur të realizojë vlogje në You Tube, ku na tregon aspekte të ndryshme nga jeta e saj personale dhe sot ka ka suprizuar ne vlogun e fundit. Pas lidhjes me Ghetto Geasyn dhe thashethemeve për një romancë me Flori Mumajesin, Liberta na ‘zbuloi te dashurin biznesmen.

Letrat tarot, të cilat Liberta i ka parë thonë se i dashuri i prezantueses së famshme jeton jashtë shtetit, por është ende herët për një lidhje mes tyre, teksa duket se merret me biznes dhe është zeshkan.

Sipas parashikuesit, ky person mund të shfaqet në fund të vitit 2020 dhe vitin e ardhshëm moderatoren mund ta shohim në një lidhje. Madje sipas letrave ajo do bëjë një fëmijë.

“Ti je shumë e vështirë, je tu prit diçka që në realitet nuk e di se çka je duke pritur. Ti ke një pengesë me veten edhe pse je pozitive, nuk ke siguri te vetja dhe ke frikë”– i tha nder te tjera personi që po lexonte letrat, teksa moderatorja pohonte fjalët e tij.

Ndërsa sa i përketë punës, Libertën e pret një sukses i madh që pritet ta shohim në të ardhmen.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat