Nicole Scherzinger dhe Thom Evans planifikojnë të bëhen prindër - Bota Sot
Nicole Scherzinger dhe Thom Evans planifikojnë të bëhen prindër

Mediale Vip

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans planifikojnë të bëhen prindër

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 11:18
Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Thom Evans

Nicole dhe Thom duket se së shpejti do ta zgjerojnë familjen.

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Thom Evans duket se kanë planifikuar ta çojnë marrëdhënien e tyre në një tjetër nivel, shkruajnë mediat e huaja.

Madje sipas një burimi ata po planifikojnë edhe krijimin e familjes.

“Askush nuk duhet të jetë i surprizuar nëse së shpejti shpërndahen lajmet për një shtatzëni të mundshme”, ka thënë ky burim.

Më parë gjatë këtij muaji, ata ishin parë në Portugali, ku edhe kishin festuar ditëlindjen e 45-të të Nicole.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat