Enca e Don Gjoni publikojnë “Break Down”

Mediale Vip

Enca e Don Gjoni publikojnë “Break Down”

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 19:08
Enca dhe Don Gjoni

Enca dhe Don Gjoni kanë publikuar projektin e ri muzikor, të cilin e kanë paralajmëruar kohë më parë dhe fansat po e prisnin me padurim.

Kënga mban titullin “Break Down”.

Tekstin e kanë shkruar vetë artistët, ndërsa muzikën e ka punuar Mixey.

Kënga po ashtu është e shoqëruar me videoklip, në të cilën shfaqen skena mjaft atraktive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat