Era Istrefi rikthen pozat provokuese - Bota Sot
Era Istrefi rikthen pozat provokuese

Mediale Vip

Era Istrefi rikthen pozat provokuese

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 17:55
Era Istrefi

Era Istrefi është ndër këngëtaret më të dëgjuara në trevat shqiptare, ndërsa përçon energji pozitive.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe nga më të ndryshmet nga përditshmëria.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka rikthyer sërish pozat provokuese.

E veshur me një palë bikini, Era ka vënë në pah linjat trupor, ndërsa në masë të madhe ka theksuar të pasmet.

“Nuk kam publikuar ndonjë fotografi me të pasme që një minut”, ka ironizuar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Sidoqoftë, për të dhe reperin Buta është duke u aluduar shumë, pasi që të dy janë parë duke punuar në të njëjtën studio, çka po asocion në një bashkëpunim të mundshëm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Looking for my 🧑🏼‍🦰

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat