Jonida Vokshi mahnitë me format trupore në bikini pak pas lindjes - Bota Sot
Jonida Vokshi mahnitë me format trupore në bikini pak pas lindjes

Mediale Vip

Jonida Vokshi mahnitë me format trupore në bikini pak pas lindjes

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 10:11
Jonida Vokshi

Jonida i ka habitur të gjithë me foton e fundit.

Prezantuesja dhe aktorja shqiptare, Jonida Vokshi, së fundmi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Besnik Krapi, mirëpritën vajzën e tyre të cilën e pagëzuan me emrin, Emi.

Pak kohë pas lindjes ajo ka vendosur ti kalojë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar.

Nga atje e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën tregon format trupore në bikini. Ajo ka ‘mahnitur’ të gjithë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat