Modelja e famshme shfaqet joshëse në bikini, merr vëmendjen me lëvizjet në video

Mediale Vip

Modelja e famshme shfaqet joshëse në bikini, merr vëmendjen me lëvizjet në video

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 11:32
Lindsey Pelas

Modelja dhe aktorja e famshme duket seksi në videon e fundit.

Modelja dhe aktorja e famshme, Lindsey Pelas, vazhdon të jetë aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Fotot dhe videot që i publikon janë shumë të komentuara pasi në to shumicën e kohës shfaqet provokuese e veshur në bikini.

 

Së fundmi, në videon e postuar në Instagram ka provokuar me gjoksin.

Më pas kanë ardhur shumë reagime nga ndjekësit e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat