“Më fal ti oj nana ime”, vjen një super projekt nga Isuf Lani

Mediale Vip

“Më fal ti oj nana ime”, vjen një super projekt nga Isuf Lani

Nga: M.GJ Më: 3 gusht 2020 Në ora: 17:49
Isuf Lani

Sapo është publikuar kënga e cila është një ilahi mjaft e ndjerë me titull "Më fal ti oj nana ime" nga artisti Isuf Lani.

Ky projekt ka nisur që në start të pritet mjaft mirë e të dëgjohet shumë pasi dhe tema është mjaft e prekshme, kushtuar prindërve e konkretisht nënës e vetë Isufi ka shkruar këtë mesazh kur ka postuar këngën e tij më të re: "Zoti i faltë dhe i mëshiroftë prindërit tanë sidomos nënat tona".

Vetë artisti është mjaft i kërkuar edhe si aktor nëpër video, ndërsa shumë shpejt donta shohim dhe në një film. Klikoni dhe dëgjoni më poshtë super projektin e tij.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat