Ardian Bujupi nuk ndalet! Pas bashkëpunimit me Xhensilën, tani ka një tjetër surprizë! - Bota Sot
Ardian Bujupi nuk ndalet! Pas bashkëpunimit me Xhensilën, tani ka një tjetër surprizë!

Mediale Vip

Ardian Bujupi nuk ndalet! Pas bashkëpunimit me Xhensilën, tani ka një tjetër surprizë!

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 22:38
Ardian Bujupi

Ardian Bujupi nuk ndalet këtë verë me projektet e tij të suksesshme njëri pas tjetrit.

Pas bashkëpunimit me Xhensila Myrtezajn që pa dyshim u kthye në një nga hitet absolute të kësaj vere, një tjetër këngë është rrugës.

Bujupi ka bërë të ditur se e ka gati këngën e rë “Reggaeton” që do të publikohet mesnatën e së premtes.

Në videon e publikuar shohim këngëtarin teksa kërcen nën ritmet e muzikës, dhe balerinë që nuk i rezistojnë këngës ritmike.

Ardiani nuk e ka në plan të na zhgënjejë as këtë herë, por më mirë dëgjojini vetë këto pak sekonda:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat