Noizy pjesë e një tjetër bashkëpunimi ndërkombëtar

Mediale Vip

Noizy pjesë e një tjetër bashkëpunimi ndërkombëtar

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 10:28
Noizy pjesë e një tjetër bashkëpunimi ndërkombëtar

Rep-artisti i njohur, Noizy, ka filluar të depërtojë në valët e tregut muzikor ndërkombëtar.

Pas një dueti të realizuar javë më parë, tashmë reperi është bërë pjesë e bashkëpunimit të dytë ndërkombëtar.

Bëhet fjalë për këngën “Bando Diaries”, e cila erdhi si ripërpunim i këngës së reperit anglez, Dutchavelli.

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, teksa Noizy ka ndarë disa sekuenca nga dueti.

Përpos artistit shqiptar, në këtë projekt morën pjesë edhe artistët: OneFour, Kekra dhe Divine.

E lansuar vetëm disa orë më parë, kënga e cila bashkoi reperë të ndryshëm ka arritur të grumbullojë mijëra klikime në platformën YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat