Stresi i pranishëm në festa edhe pse rezultoi pozitiv me Covid-19

Mediale Vip

Stresi i pranishëm në festa edhe pse rezultoi pozitiv me Covid-19

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 14:51
Stresi

Stresi nuk po i ndal ndejat.

Reperi Stresi së fundmi e kishte konfirmuar se është prekur nga virusi Covid-19 mirëpo nuk po i ndalon festat.

Në disa postime në Instagram ai shihet i rrethuar me shumë njerëz në një festë private.

Stresi është shumë i dashur për publikun shqiptar lidhur me sukseset që kanë arritur dhe afërsinë që ka me fansat.

Ai së fundmi ka qenë i komentuar shumë edhe lidhur me jetën e tij private.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat