Arbenita Ismajli sjell imazhe nga fëmijëria, modelja edhe atëherë tërheqëse

Mediale Vip

Arbenita Ismajli sjell imazhe nga fëmijëria, modelja edhe atëherë tërheqëse

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 18:04
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të popullarizuara në estradën shqiptare.

Bukuroshja brune që një kohë të gjatë jeton dhe vepron në Londër, pasi edhe karriera e saj është më qendër në atë vend.

Ajo në rrjete sociale mban të azhurnuar 570 mijë ndjekësit përmes imazheve nga përditshmëria.

Ndërkaq, mundësi tjetër u ka dhënë fansave në një postim të fundit ku publikoi një fotografi nga fëmijëria.

Sikurse edhe në ditët e sotme, edhe në moshën e vogël Arbenita barte të njëjtin nur.

Përndryshe, modelja e njohur tashmë është bërë tejet e kërkuar në fushën e modelingut, teksa edhe po korr sukses të madh.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat