E motra feston ditëlindjen, Rita Ora poston fotot dhe bën urimin e veçantë

Mediale Vip

E motra feston ditëlindjen, Rita Ora poston fotot dhe bën urimin e veçantë

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 18:45
Elena dhe Rita

Motra e Rita Orës, Elena, feston sot ditëlidnjen. Këngëtarja me famë botërore është munduar që përmes postimeve në rrjetet sociale, t'i bëjë urimin më të bukur.

Rita ka publikuar në "Instagram" disa fotografi ku shfaqet me motrën në momentet e tyre më të bukura. 

“Gëzuar ditëlindjen shoqja ime më e mirë! Faleminderit që je gjithmonë aty për mua! Jam kaq e lumtur që kemi ndërtuar këtë që kemi bashkë!”- shkruan Rita.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HAPPY BIRTHDAY SIS ❤️❤️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat