Xhesika Berberi zbulon gjoksin ndërsa pozon pranë luleve

Mediale Vip

Xhesika Berberi zbulon gjoksin ndërsa pozon pranë luleve

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 18:34
Xhesika Berberi

Xhesika Berberi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram pranë disa luleve.

Xhesika Beberi njihet si një nga modelet shqiptare me një bukuri mahnitëse e cila jeton dhe vepron në SHBA.

Ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një imazh ku shihet pranë luleve të ndryshme ku siç do herë binte në sy pamja e saj natyrale.

E veshur me një mantel ngjyrë rozë që shkonte perfekt me ngjyrat e luleve modelja ka vendosur të shfaqet mjaft sensuale për kamerën.

Ndërsa natyrisht qe pas publikimit të fotografive ajo mori komente të shumta dhe komplimente nga ndjekësit por që nuk munguan as fytyrat publike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat