Demi Rose fotografohet nga prapa, në sy bien të pasmet gjigante

Mediale Vip

Demi Rose fotografohet nga prapa, në sy bien të pasmet gjigante

Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 10:22
Demi Rose

Demi Rose është shfaqur tejet provokuese.

Modelja e famshme, Demi Rose, njihet për format e përkryera trupore.

Fotot e saj provokuese nuk mungojnë pothuajse asnjëherë, madje ajo shpesh shfaqet lakuriq në fotosesione tejet artistike.

Emri i Demit lakohet edhe kur nuk zhvishet. Së fundmi ajo është fotografuar nga prapa duke ecur në rrugë dhe duket seksi.

Modelja ka zgjedhur të vishet ngushtë, duke vënë në fokus të veçantë të pasmet gjigante.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat