Partneri i Gentës ndan momente intime me këngëtaren

Mediale Vip

Partneri i Gentës ndan momente intime me këngëtaren

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 16:06
Genta Ismajli dhe Husseyin Usta

Genta dhe Husseyin shfaqen në momente romantike në një video.

Genta Ismajli dhe Husseyin Usta përmes postimeve që bëjnë vazhdimisht në rrjete sociale, tregojnë se janë shumë të dashuruar.

Së fundi, Usta postoi një video në InstaStory, ku shfaqet në errësirë të plotë duke shkëmbyer puthje pasionante me Gentën.

Çiftin i shohim bashkë pothuajse kudo, ata vizitojnë vazhdimisht vende të ndryshme të botës.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Genta Ismajli është “Ça me bo”, në duet me Marselin. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat