Gigi iu kthehet fotosesioneve pas lindjes së vajzës, mahnit me linjat

Mediale Vip

Gigi iu kthehet fotosesioneve pas lindjes së vajzës, mahnit me linjat

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 13:21
Gigi Hadid

Gigi Hadid për pak kohë ishte shkëputur nga profesioni, për shkak të shtatzënisë.

Por, menjëherë pas lindjes së vajzës, modelja vendosi që t’i kthehet punës dhe duket në formën më të mirë të mundshme.

Në një imazh që e ndau me ndjekësit, Gigi pozoi para aparatit e veshur vetëm me të brendshme të zeza.

Image

Ndryshe, vajza që erdhi në jetë javë më parë është fëmija i parë i Gigi Hadid dhe Zayn Malik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat