Merr fund dilema! I lidhur me Trejsi Sejdinin? Flet Fation Kuqari

Mediale Vip

Merr fund dilema! I lidhur me Trejsi Sejdinin? Flet Fation Kuqari

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 13:18
Fation Kuqari, Trejsi Sejdini

Fation Kuqari, i njohur ndryshe si “beqari më i kerkuar i momenit”, ka qenë i ftuar në episodin e radhës në EXPULS, nga Ronaldo Sharka.

Fationi u vendos përballë shumë pyetje nga gazetare, ku shumë thashetheme dhe detaje që nuk i kishim ditur, u sqaruan në studion e EXPULS.

I pyetur nga gazetari për lajmet e dalë në portale, se nëse ai ka diçka më shumë me Trejsi Sejdinin dhe Fifin, ai tha:

“I kam të dyja shumë mikesha…. (hesht). Unë të them dhe po dhe jo, ti prap do dyshosh. Unë them i kam mikesha, mendo ç’të duash. Unë mund të them që e kam dhe të dashur ose grua, ose diçka tjetër, ti prap do dyshosh”- u shpreh Fationi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat