Në ditëlindjen e 44-të, Ledina Çelo na dëshmoi se mosha është vetëm numër

Mediale Vip

Në ditëlindjen e 44-të, Ledina Çelo na dëshmoi se mosha është vetëm numër

Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 19:30
Ledina Çelo

Sot ka festë në shtëpinë e Ledina Çelos.

Këngëtarja e njohur shqiptare feston ditëlindjen dhe mbushi plot 44 vjet.

Por, në këtë datë të veçantë për të, artistja na dëshmoi sërish që mosha është vetëm numër.

Ledina ndau me ndjekësit një foto në bikini duke treguar format super seksi dhe pamjen e re të cilën ajo vazhdoj ta mbajë edhe sot në 44 vjetorin e lindjes.

Urime Ledina.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat