Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

Mediale Vip

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

Nga: Maksim Gjokaj Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 08:09
Vlora Kastrati

Nuk ka të ndalur edhe covidi atë se ndalon. Po flasim për artisten Vlora Kastrati Shala që si duket fati ka qëlluar që si bashkëshort të ketë dhe muzikantin e njohur.

Ajo në rrjetin e saj facebook na ka prezantuar këngën e saj më të re ku konkretisht shkruan kështu:

"Ju përshëndes me këngën  'Fustani me pika'. Faleminderit Gazmend Gazi Shala për realizim të këngës. Uroj të ju pëlqej me shumë respekt e juaja Vlora".

Këngëtarja e dashur vjen me këtë cover të kënduar mjaft bukur e ku keni mundësi ta ndiqni në kanalin e saj në youtube.

Artisten mund ta ndiqni tani në adresën e saj të re në Istagram me emrin Vlora Kastrati Shala e të mësoni për më të rejat nga ajo.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat