Dalin pamjet e sherrit në 'Për'puthen'

Mediale Vip

Dalin pamjet e sherrit në 'Për'puthen'

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 19:29
'Për'puthen'

Është përfolur mbi një sherr në prapaskenë në “Përputhen” mes Erit dhe konkurentit të ri, Dorianit.

Pezullimi përjashtoi por sherri duket të ketë qenë goxha serioz.

Ka qenë autorja e programit, Olsa Muhameti që ka ndarë një copëz nga pamjet e rrahjes në hapësirat e jashtme të Top Channel mes dy konkurentëve teksa djemtë tjerë janë të ndarë në dy grupe që tentojnë të shuajnë sherrin.

Pamjet e plota do të transmetohen sonte në “Përputhen Prime”.

Krahas pamjeve të sherrit, do të komunikohet edhe vendimi mbi konkurentët. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat