Me kujtime të bukura, Hailey uron Justinin në ditëlindjen e 27-të

Mediale Vip

Me kujtime të bukura, Hailey uron Justinin në ditëlindjen e 27-të

Më: 1 mars 2021 Në ora: 17:51
Hailey Bieber dhe Justin Bieber

Sot ka ditëlindjen Justin Bieber.

Ai pranoi urime të shumta nga fansat e tij, kur qershia mbi tortë erdhi nga gruaja e tij Hailey.

Duke ndarë momente të bukura nga dasma dhe përditshmëria e tyre ajo shkroi: “Një vit tjetër me lindjen e diellit me ty, një vit tjetër për tu dashur, të rritesh me ty dhe të qeshësh me ty. Gëzuar ditëlindjen e 27-të, ju jeni njeriu im i preferuar dhe unë jam mirënjohëse që jam pranë jush”.

Ajo mori komente të shumta nga fansat, duke i bërë urimet më të mira për të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat