Yllka Kuqi publikon fotografi me vajzën, tejet e lumtur pranë saj

Mediale Vip

Yllka Kuqi publikon fotografi me vajzën, tejet e lumtur pranë saj

Më: 3 mars 2021 Në ora: 16:25
Yllka Kuqi

Këngëtarja po e shijon vazhdimisht epitetin nënë.

E disa nga momentet me vajzën e saj po i publikon edhe në rrjete sociale

Yllka Kuqi, sot ka publikuar fotografi e cila shihet se ka dal në natyrë me vajzën e saj, Luiza.

Këngëtarja ka zgjedhur t’i postojë dy imazhe teksa shihet duke e mbajtur në krahë vajzën dhe duken tejet të lumtura.

“Lui Lui”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit Yllka Kuqi.

Ndryshe, artistja shqiptare në muajin shkurt i festoi edhe ditëlindjen e parë Luizës.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat