Modelja amerikane ngrit temperaturat me paraqitjen në rroba-banje

Mediale Vip

Modelja amerikane ngrit temperaturat me paraqitjen në rroba-banje

Më: 7 mars 2021 Në ora: 22:49
Lindsey

Lindsey ka joshur ndjekësit në rrjete sociale.

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mbledh më shumë se 8 milionë ndjekës, ku edhe publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo karriera.

Së fundmi Lindsey solli pamje për fansat e saj ku nuk mungoi me poza provokuese si çdo herë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat