Rihanna po na frymëzon të veshim taka të larta me veshje sportive

Mediale Vip

Rihanna po na frymëzon të veshim taka të larta me veshje sportive

Më: 14 mars 2021 Në ora: 16:53
Rihanna

Rihanna vazhdon të ngrerë nivelin e veshjeve të karantinës.

Bukuroshja u fotografua duke lënë një nga vendet e saj të preferuara të darkës, Giorgio Baldi, në Santa Monica, California, mbrëmë duke veshur një ansambël që ishte pjesë e barabartë e rehatshme, komode dhe përtej elegancës, shkruan Bazaar.

E veshur me një palë pantallona sportive të shtypura në ekran të gjelbër nga marka kult Brain Dead, Rihanna gjithashtu kishte veshur një kamisolë të zezë të prerë me dantella dhe një triko me shirita të gjelbër dhe të bardhë të shtresuar nën një xhaketë lëkure ngjyrë kafe.

Superylli aksesoi pamjen e saj me taka me majë të bardhë të ndritshme nga Amina Muaddi, një mini çantë të gjelbër, një gjerdan në stilin choker dhe syze dielli me kornizë drejtkëndëshe.

Megjithëse maska ​​e zezë mbrojtëse e fytyrës dhe syzet retro-frymëzuese të këngëtares bllokuan pjesën më të madhe të bukurisë së saj, mikro-gërshetat e saj të gjata ishin në pamje të plotë.

Flokët, megjithatë, mund të jenë mendja kryesore për Rihanna tani. Spekulimet filluan të vërtiteshin se themeluesi i Fenty Beauty dhe Savage x Fenty së shpejti do të debutojë në një linjë të produkteve të flokëve, pasi një markë tregtare për Fenty Hair u paraqit nga kompania e yllit pop në 3 Mars. Marka tregtare thuhet se mbulon fushat e stilimit, rregullimit , produkte relaksuese dhe tundës, dhe madje edhe ngjyra e flokëve dhe shkëlqimi i flokëve.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat