Rihanna shijon një natë romantike me të dashurin Asap Rocky

Mediale Vip

Rihanna shijon një natë romantike me të dashurin Asap Rocky

Më: 6 prill 2021 Në ora: 21:30
Rihanna dhe Asap Rocky

Ajo mund të ketë qenë duke shijuar darkën me të dashurin e saj.

Këngëtarja dhe reperi 33-vjeçar dukej në modë si gjithmonë ndërsa u largua nga restoranti i preferuar Carbone në New York City gjatë një nate takimi të hënën në mbrëmje.

Rihanna u sigurua që të bënte një shëtitje të shkurtër në trotuar për tek automjeti i saj ndërsa vishte një xhaketë të gjatë me një ‘R’ jeshile të qëndisur në kraharorin e majtë dhe mëngët prej lëkure të verdhë mustardë.

Ajo bashkoi veshjet e sipërme me stil së bashku me një fustan të shkurt i cili i ekspozoi këmbët e saj.

Rihanna aksesorizoi dukjen me syze dielli, maskë të zezë mbrojtëse për fytyrën dhe mbajti së bashku një çantë argjendi.

Image

Gjërat duket se u bën serioze midis të dyve në muajin dhjetor, njerëzit raportuan se të dy kanë qenë ‘të pandashëm’.

Burime deklaruan se: “Ata kanë qenë të pandashëm javët e fundit. Është një marrëdhënie e re, por të dy duken shumë mirë në të. Ata gjithmonë kanë qenë në gjendje të kalojnë shumë mirë së bashku. Ata kanë shumë të përbashkëta”.

Të dy ishin përfolur që do të dilnin që nga shkurti i vitit 2020 por nuk u panë së bashku deri në verë.

Image

Rihanna ishte ndarë me të dashurin  biznesmen miliarder Hassan Jameel në janar 2020 dhe më vonë punoi me Rocky në fushatën e saj Fenty Skin.

Të dy kanë punuar së bashku në vitin 2012 në këngën e saj Cockiness. Pastaj vitin tjetër ata bënë turne së bashku.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat