Gashi lutet për shëndetin e reperit DMX, pasi gjendja e tij është përkeqësuar sërish

Mediale Vip

Gashi lutet për shëndetin e reperit DMX, pasi gjendja e tij është përkeqësuar sërish

Më: 9 prill 2021 Në ora: 17:19
Gashi dhe DMX

Rep-artisti me prejardhje shqiptare, Gashi, po bën  bujë në industrinë muzikore ndërkombëtare.

Ai së fundmi përmes rrjetit social Instagram është lutur për reperin DMX, i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Gashi ka shpërndarë disa fotografi, ndër to edhe një së bashku me DMX, në prapaskenat e një koncerti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @gashi

“Të lutemi për X”, ka shkruar ai në përshkrim.

Ndërkohë, reperi është shtruar në spital pasi kishte pësuar sulm në zemër, për shkak të overdozës.

DMX përndryshe shquhet si ndër reperët më të vjetër, duke numëruar hite të shumta ndër vite. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat