Enca nga Dubai thotë se nuk ka nevojë për të dashur teksa zbulon titullin e këngës së re

Mediale Vip

Enca nga Dubai thotë se nuk ka nevojë për të dashur teksa zbulon titullin e këngës së re

Më: 11 prill 2021 Në ora: 11:56
Enca

Këngëtarja ka ditë që po qëndron në Dubai për pushime.

Enca nga atje po ndanë postime të shumta në rrjete sociale derisa zbuloi edhe befasinë për fansat.

Përmes një videoje të publikuar në storien e saj në Instagra, artistja shqiptare tregoi se shumë shpejt do publikojë projektin e dytë për vitin 2021.

“Zemër”, mban titullin kënga që Enca e paralajmëroi për 2.3 milionë ndjekësit teksa në video shkroi edhe pak nga teksti i këngës.

“S’kom nevojë për boyfriend se i kom dy copë knej. Unë e kom një biond dhe një t’zi si ti s’ma thejn”, ka shkruar Enca në video.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat