Pas ndarjes me Norën, a e takon Robert Berisha vajzën e parë?

Mediale Vip

Pas ndarjes me Norën, a e takon Robert Berisha vajzën e parë?

Më: 16 prill 2021 Në ora: 22:12
Foto ilustrim

Arona Roberta Ademi Berisha, kështu quhet vajza e madhe e muzikantit, këngëtarit dhe tashmë prezantuesit Robert Berisha.

Pavarësisht se jeton prej vitesh në Angli dhe larg zhurmës mediatike që është krijuar për vajzën e saj, nëna e vajzës, Aida, disa herë ka folur shkurtimisht për lidhjen e saj me Robertin dhe vajzën që e kanë bashkë.

Aida pak kohë më parë e pat akuzuar Nora Istrefin se nuk po e lejonte Robertin ta takonte të bijën.

Pas ndarjes së Robit me Norën, shtrohet pyetja nëse Arona është takuar me të atin apo jo?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat