Pse tradhtojnë burrat sipas Shqipe Hysenajt, ajo tregon një histori personale

Mediale Vip

Pse tradhtojnë burrat sipas Shqipe Hysenajt, ajo tregon një histori personale

Më: 19 prill 2021 Në ora: 06:49
Shqipe Hysenaj

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, ka folur sot për tradhtinë nga ana e burrave. Ajo u shpreh se ka njerëz që janë qejfli

Madje ajo vendosi që edhe të tregonte një histori të një shoku të saj, i cili edhe pse ishe i martuar donte një të dashur.

“Ka njerëz që mund të jenë si Bledi që janë qejfli”, tha Shqipja në “E diell”.

“Kam një shok që është i martuar, që ka një grua yll, e bukur, e zgjuar. E ai më tha se donte një vajzë tjetër që të jetë e bukur në fizik dhe në fytyrë. Nuk i mungonte asgjë nga gruaja e tij”, tregoi Shqipja.

Reklamë

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat