Vlora Çitaku fotografohet me djalin e Hashim Thaçit, i vendos një zemër

Mediale Vip

Vlora Çitaku fotografohet me djalin e Hashim Thaçit, i vendos një zemër

Më: 29 prill 2021 Në ora: 23:14
Vlora Çitaku

Ish ambasadorja e Kosovës, Vlora Çitaku është fotografuar sot me Endritin, djalin e ish presidentit, Hashim Thaçi.

“Me EndritThaçin” ka shkruar Çitaku dhe një zemër si emoji.

Ish ambasadorja kosovare në SHBA, më herët ka qenë zyrtare e lartë e PDK-së sa ishte kryetar Hashim Thaçi, si dhe ministre e qeverisë Thaçi.

Fotoja:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat