Mozzik uron Fitër Bajramin me një lutje speciale

Mediale Vip

Mozzik uron Fitër Bajramin me një lutje speciale

Më: 13 maj 2021 Në ora: 16:24
Mozzik

Edhe rep-artisti nga Ferizaji ka uruar festën.

Ai ka ndarë një foto në storien e tij në Instagram derisa ka bërë edhe një lutje.

Përveç urimit, ai ka shprehur edhe lutjen e veçantë për skamnorët të sëmurët dhe të gjithë ata që kanë nevojë për ndihmë.

“Gëzuar Bajramin. O Zot i Mëshirshëm të sëmurëve jepu shëndet, të varfërve furnizim, jetimëve ngrohtësi, Atdheut tonë paqe dhe liri”, kanë qenë fjalët e Mozzik.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat