Fationi ironizon me Ana Lleshin: A ta bëj edhe unë një këngë?

Mediale Vip

Fationi ironizon me Ana Lleshin: A ta bëj edhe unë një këngë?

Më: 16 maj 2021 Në ora: 13:31
Ana dhe Fationi

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ lansoi projektin e parë muzikor i cili nuk u prit edhe aq mirë.

‘Deal’, mban titullin kënga e Ana Lleshit e cila u publikua këto ditë në platformën sociale YouTube.

Ajo e lansoi projektin muzikor me videoklip derisa protagonist është edhe Atdhe Xheravina.

Ndryshe, lidhur me këngën e Ana Lleshit kishte reagime të shumta duke mos munguar edhe ai i Fation Kuqarit, ish-konkurrentit të Përputhen.

Përmes një imazhi të publikuar në profilin e tij zyrtar në Instagram ai ka ironizuar, teksa ka shkruar: “A ta bëj edhe unë një këngë?”, pyetje e cila mori shumë të qeshura me komente nga ndjekësit e tij.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat