Irina u fotografua me Kanye-n, tani u pa me ish-burrin

Mediale Vip

Irina u fotografua me Kanye-n, tani u pa me ish-burrin

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 08:41
Irina, Bradley Cooper dhe Kanye West

Irina dhe Kanye kanë qenë në vëmendje të mediave së fundmi si një nga çiftet më të rinj të shoëbizit.

Ata u fotografuan gjatë qëndrimit në Francë duke konfirmuar kështu lidhjen që prej kohësh përflitej në media. Por pas rikthimit në New York, Irina ka takuar menjëherë ish-bashkëshortin Bradley Cooper.

Irina dhe Bradley janë fotografuar të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrin.

“Bradley e mbështet Iirinën për këdo që ajo zgjedh të lidhet. Ai do që ajo të jetë e lumtur. Bradley dhe Irina nuk kanë thjesht marrëdhënie të mira për hir të vajzës, por janë edhe miq”-tha një burim për Us Weekly.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat