Në këto foto Kim shihet duke ngrënë ushqim në makinën e saj

Mediale Vip

Në këto foto Kim shihet duke ngrënë ushqim në makinën e saj

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 21:04
Kim Kardashian

Ajo nuk e fsheh faktin se është e fiksuar pas fitnesit dhe ndjek një regjim shumë të rreptë të stërvitjes.

Por të mërkurën, Kim Kardashian – e cila kërkoi divorcin nga burri Kanye West në shkurt të këtij viti – vendosi ta trajtojë veten me një vakt shumë ndryshe të ditës.

Ylli 40-vjeçar i realitetit-i cili ndjek një dietë të bazuar në bimë për të qëndruar e shëndetshëm-u fotografua duke ngrënë në një hamburger nga zinxhiri i ushqimit të shpejtë Jack in the Box, ndërsa po voziste nëpër Los Angeles.

“Unë shkoj shumë rrallë, por OMG e dua aq shumë sa vendos të kënaqem,” shtoi ajo, duke cituar In-N-Out Burger, KFC dhe Taco Bell si disa nga të preferuarat e saj.

Ndryshe, në 2018, Kim dhe motra Khloe u fotografuan në McDonald’s Drive-in me një Rolls Royce për një vakt të lumtur.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat