U shua ‘kriza’ mes Ritës e Fidanit, dyshja befasojnë fansat

Mediale Vip

U shua ‘kriza’ mes Ritës e Fidanit, dyshja befasojnë fansat

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 17:20
Rita dhe Fidani

Rita dhe Fidani ditë më parë morën vëmendjen e mediave rozë për shkak të heqjes së fotove të përbashkëta në rrjetet sociale, po ashtu edhe ndjekjen e njëri-tjetrit në Instagram.

E gjithë kjo doli të jetë vetëm për të marrë vëmendje e asgjë më shumë.

Me datën 29 korrik, dyshja sollën këngën ‘Tkam per qefi’, ku u shfaqen mjaftë të lumtur e të buzëqeshur së bashku.

Duket se ia kanë arritur qëllimit për t’u ribashkuar dhe kanë rregulluar ‘keqkuptimet’ që i kanë pasur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat