Publikohet video e moderatores, krejtësisht e zhveshur dhe mes petale trëndafilash - Bota Sot
Publikohet video e moderatores, krejtësisht e zhveshur dhe mes petale trëndafilash

Mediale Vip

Publikohet video e moderatores, krejtësisht e zhveshur dhe mes petale trëndafilash

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 07:05
Rezarta Shkurta

Një video e publikuar në rrjetet sociale e moderatores sexy ka befasuar.

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka realizuar një set mjaft sensual për moderatoren Roza Lati. Roza feston ditëlindejn dhe enkas për këtë ditë ajo shfaqet kaq senuale dhe provokuese në të njëjtën kohë.

Krejtësisht e zhveshur dhe e mbuluar me petale trëndafili Roza ka turbulluar rrjetin. Më provokuese nuk e kishim parë Rozën më parë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera