Onati i krahason Getin dhe Marinën me çiftin e famshëm amerikan - Bota Sot
Onati i krahason Getin dhe Marinën me çiftin e famshëm amerikan

Mediale Vip

Onati i krahason Getin dhe Marinën me çiftin e famshëm amerikan

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 16:37
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një nga çiftet më të dashura për publikun, që tashmë janë edhe të martuar.

Përpos kësaj, Geti si anëtar i labelit “Babastars” ka raporte mjaft të mira me të gjithë kolegët e tij.

Së fundmi, ajo që tërheq vëmendje është kur Geti dhe Marina shfaqen së bashku në makinë e që pas pak pason edhe komenti i Onatit.

“Bonnie dhe Clyde” është komenti i Onatit gjersa i krahason ata me çiftin e njohur amerikan, ku vërehet dukshëm simpatia që ka për ta.

Ndryshe, Marina dhe Geti janë martuar në shtator të vitit që lamë pas në një ceremoni tejet luksoze.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera