Ledina Çelo si vera, sa më e vjetër aq më e mirë! - Bota Sot
Ledina Çelo si vera, sa më e vjetër aq më e mirë!

Mediale Vip

Ledina Çelo si vera, sa më e vjetër aq më e mirë!

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 23:36
Ledina Çelo

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo si vera, sa më e vjetër aq më e mirë.

Në pozat e fundit atraktive që i ka marrë, në Instagram ka pranuar komente pozitive nga fansat e saj të shumtë.

Linjat e saj sa shkojnë e bëhen edhe më të formësuara ani pse ka pasur dy lindje.

Ledina është nuse kosove dhe mburret për këtë gjë poashtu edhe me vendin e saj Shqipërinë.

”Shqipëria ime’, ka shkruar pranë fotove të postuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera