Agron Aliu thotë bukur “Kuq e zi”, klipi pritet mirë - Bota Sot
Agron Aliu thotë bukur “Kuq e zi”, klipi pritet mirë

Mediale Vip

Agron Aliu thotë bukur “Kuq e zi”, klipi pritet mirë

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 12 korrik 2018 Në ora: 21:12
Agron Aliu

Ai është një artist i njohur dhe shumë i kërkuar në gëzimet familjare dhe nëpër koncertet live. Ky është këngëtari Agron Aliu, i cili sapo ka sjellë një këngë me klip mjaft të bukur “Kuq e zi”.

Ky projekt i ri muzikor po pritet mjaft mirë nga të gjithë ndërsa mësojmë se tekstshkruesi që është edhe menaxheri i tij është Sami Aliu, e kënga është regjistruar te Xheni në Shkup, ndërsa xhirimet e klipit janë punuar nga Arif Ibishi te Jehona.

Agroni bashkëpunon për mbrëmje e ahenxhe me orkestrën FAB-RA dhe gjithmonë krijojnë një super atmosferë.BS

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera