Dje gjoksin e qiti në shesh Tayna! Sot kundërpërgjigjet Rina Balaj me gjoksin bombastik, i ka dy fjalë për të gjithë - Bota Sot
Dje gjoksin e qiti në shesh Tayna! Sot kundërpërgjigjet Rina Balaj me gjoksin bombastik, i ka dy fjalë për të gjithë

Mediale Vip

Dje gjoksin e qiti në shesh Tayna! Sot kundërpërgjigjet Rina Balaj me gjoksin bombastik, i ka dy fjalë për të gjithë

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 22:51
Rina Balaj

Reperja Rina Balaj kësaj here ka provokuar keq.

Në një foto të realizuar në veturë ajo e ka treguar gjoksi bombastik.

”Nuk duhet ta pëlqeni por ta respektoni nxitimin tim”, ka shkruar ajo pranë imazhit. Ndryshe Rina është aktualisht rep-artistja më e komentuar në media dhe për ardhjen e fuqishme të saj në skenë ka folur për ‘Mirage’.

Në intervistën në fjalë ka diskutuar edhe për Taynën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera