Snoop Doog do të debutojë me shfaqje teatrale - Bota Sot
Snoop Doog do të debutojë me shfaqje teatrale

Mediale Vip

Snoop Doog do të debutojë me shfaqje teatrale

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 15:04
Snoop Doog

Reperi Snoop Doog së shpejti do të marrë pjesë në shfaqjen “Redemption of a Dogg” në bashkëpunim me motrën e yllit Tony Braxton, Tamar Braxton.

Sipas BBC kjo shfaqje është me regji, skenar dhe producent Je’Caryous Johnson.

Këtu do të portretizohet Snoop, emri i të cilit është Calvin Broadus, dhe luftën e tij të brendshme për të mbrojtur trashëgiminë e tij si dhe humbjen e një dashurie.

Albumi i tij i fundit “Bible Love” si dhe disa këngë tjera do të përdoren në këtë shfaqje.

Për herë të parë shfaqja do të prezantohet në Texas më 15 tetor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...