U shfaq kuq e zi mbrëmë! Kaq kushtoi veshja e Dua Lipës - Bota Sot
U shfaq kuq e zi mbrëmë! Kaq kushtoi veshja e Dua Lipës

Mediale Vip

U shfaq kuq e zi mbrëmë! Kaq kushtoi veshja e Dua Lipës

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 19:51
Dua Lipa

Artistja shqiptare, Dua Lipa para koncertit "Sunny Hill", kishte paralajmëruar se do të shfaqej kuq e zi.

Në konferencën e mbajtur të mërkurën drejtuar mediave Dua tha se ka një befasi për fansat ku do të veshej kuq e zi në festival.

E kjo veshje e Duas ishte tejet atraktive dhe me shumë stil por që faqja e famshme “Whattheywearin”, ka zbuluar çmimin e saj.

Komplet kjo veshje e këngëtares Lipa kushton hiç më pak se 640 euro, edhe pse në shikim të parë duket e thjeshtë.

Dua u argëtua pafund gjatë këtij festivali e cila solli pamje dhe video të ndryshme, madje në një moment bëri edhe shqiponjën, simbolin e shqiptarëve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...